čtvrtek červen 13, 2024
Home  >  Podpora  >  Otevření LIVE účtu a jeho výhody

Proč obchodovat s pomocí LiteForex včetně speciální podpory pro české a slovenské obchodníky.

Straighthold Investment Group poskytuje forexovým obchodníkům vynikající pracovní podmínky na forexovém trhu. Hlavním cílem LiteForex, včetně speciálního programu české a slovenské podpory, je vytvořit špičkové podmínky pro začínající nebo prozatím méně úspěšné obchodníky a pomoci jim proklestit si cestu k profesionálnímu úspěchu s forex obchodováním. Samozřejmě naše obchodní podmínky jsou nastaveny tak, že vyhovují i profesionálním obchodníkům a všechny tyto detaily vytvářejí náš projekt opravdu univerzální a jedinečný. Otevření LIVE účtu z tohoto přímého odkazu (přečtete si text na konci stránky od bodu 15). Přístup to Obchodního kabinetu, pro spravování, přidávání účtů, vkládání a vybírání financí (secure traders cabinet) máte zde na tomto přímém odkazu . Pokud již máte vše zaregistrováno stáhněte si obchodní platformu Metatrader MT4 z tohoto odkazu http://files.metaquotes.net/straighthold.investment.group/mt4/liteforex4setup.exe

Podívejte se na 15 zásadních výhod spolupráce s naší forex společností se speciální podporou pro českou a slovenskou komunitu obchodníků:

1--- ZAČÍT OBCHODOVAT JE MOŽNÉ JIŽ OD 10 USD
LiteForex vám nabízí zcela jedinečnou příležitost pro vstup na plnohodnotné obchodování na forexových trzích již s deseti dolary. Všechny transakce na LITE účtech jsou prováděné v US centech. Můžete tedy například obchodovat od 0,1 Lotu s marginem 1% a pákovým efektem (leverage) 1:100 nebo třeba 0,5% s pákovým efektem (leverage) 1:200. Je možné použít páku (leverage) 1:50 až 1:500 podle vaší volby a typu účtu. Jakým způsobem vložit finance na Váš LIVE účet, se dozvíte v článku Vložení financí na účet. 0,1 na LITEforex účtu, odpovídá velikosti kontraktu 1 nano lot.

2--- ŽÁDNÉ POPLATKY ZA FOREX OBCHODOVÁNÍ
Straighthold Investment Group vám umožňuje využívat forexové systémy a provádět měnové transakce na forexových trzích s minimálními výdaji – neplatíte tedy žádné poplatky, ale jen obchodní spready (rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou).

3--- PŘÍJMY Z ÚROKŮ
Vyplácíme také každý měsíc konkurence schopné úroky, založené na zůstatku prostředků na obchodních účtech .

4--- NEPŘEKONATELNÉ FIXNÍ BID A ASK SPREADY
Nabízíme nepřekonatelné fixní spready, které začínají již na 3 bodech (pipech). Tato fixní hodnota není závislá na forexových tržních činnostech. Přehled obchodních nástrojů a swapů, máte v článku Obchodní nástroje. Nabízíme také účet Floating spread, který má spready variabilní pokud chcete.

5--- OKAMŽITÁ FOREXOVÁ EXEKUCE
Pro umísťování forexových obchodních příkazů používáme okamžitou techniku exekuce. V tomto případě on-line torex raders nevyžaduje akotaci před vstupem na forexový trh. Otevíráte a zavíráte pozice s cenou, kterou vidíte na monitoru.

6--- ŽÁDNÉ RUČNÍ ZÁSAHY (DEALING DESK)
Naše obchodní systémy a zvláště technika automatického hedgingu pomáhá prakticky zcela eliminovat využívání forexového obchodníka s transakcemi. Všechny objednávky jsou vykonávané automaticky. Kromě toho procesy vkládání a vybírání financí z účtu jsou vysoce automatizované a využívají nejpopulárnější elektronické platební systémy.

7--- ŠIROKÝ VÝBĚR FOREXOVÝCH TYPŮ ÚČTŮ
LiteForex nabízí obchodníkům volbu obchodních účtů, které odpovídají jejich obchodním strategiím a finančním schopnostem.

LITEForex – je vyvinutý speciálně pro začátečníky, ale další naprosto ideální volbou je pro mechanické obchodování při testování obchodních systémů. Obrovská výhoda těchto typů účtů je vstupní vklad na účet minimálně 10 USD, víc pro otevření nepotřebujete v kombinaci s NANO loty. Po otevření tohoto typu účtu můžete obchodovat za stejných podmínek jako ostatní obchodníci na jiných obchodních účtech. Jediný rozdíl je v množství otevřených a čekajících příkazů, který je omezen na současných max. 300 příkazů. Páka (leverage) pro tyto typy účtů je 1:100 – 1:500. * Nejmenši obchodovatelná velikost kontraktu je 1 nano lot. Velikost spreadu je pevná a nemění se, máte tedy jistotu v cenách kontraktu, především při velkých pohybech na trhu je to velmi výhodné mít fixní spread (to je zásadní výhoda oproti float účtu).
Především tento účet je pro svou nenáročnost hojně využíván obchodníky nejen z našeho fóra, kteří testují své obchodní systémy. Umožňuje jim v reálných podmínkách testovat své myšlenky bez toho, aby byli zatíženi demo verzí, kde se přece jen strategie testují o něco obtížněji a především bez zisku a okamžité reality trhy.

REALForex - Účet skupiny REALForex je určen primárně pro forexové profesionály, kteří mají dostatečné zkušenosti pro práci s velkými částkami. Nejmenší obchodovatelná velikost kontraktu je 1 micro lot. Velikost spreadu je pevná a nemění se, máte tedy jistotu v cenách kontraktu. Bez ohledu na typ účtu nechává společnost Straighthold Investment Group vybrat si obchodníka páku (leverage) dle jeho výběru v rozmezí 1:50 – 1:200.

FLOATING spread - Účet typu Floating Spread, tedy plovoucích spreadů (nejsou zde tedy pevné hodnoty spreadů jako u LITE a REAL účtů), dovoluje klientům provádět transakce s proměnou hodnotou spreadu začínající od 0 pipů (obvykle se pohybuje cena nad i pod spready fixních spreadů). Na obchodních účtech Floating Spread je možné použít všechny obchodní páry a nástroje co poskytuje společnost LiteForex. Velikost spreadu na tomto typu účtu je rozdílná a mění se v závislosti na okolnostech finančního trhu, to je hlavní rozdíl oproti LITE a REAL účtům a je třeba s tím počítat. Na Floating Spread účtu nejsou žádné poplatky za provedení transakce, stejně jako na LITE i REAL. Nejmenši obchodovatelná velikost kontraktu je 1 nano lot.

8 --- ŠIROKÁ ŠKÁLA FOREXOVÝCH OBCHODNÍCH NÁSTROJŮ
LiteForex nabízí 43 forexových obchodních nástrojů včetně spotového zlata a stříbra a 8 měnových indexů k tomu, aby poskytovali obchodníkům nejlepší příležitosti pro výběr nejvhodnějšího obchodního nástroje.

9 --- NEJPOPULÁRNĚJŠÍ OBCHODNÍ PLATFORMA
Straighthold Investment Group poskytuje obchodníkům nejpopulárnější obchodní platformy Metatrader 4 (MT4) a Metatrader 5 (MT5). nevíte li jakou platformu zvolit vyberte si MT4. Platformu MT5 můžete kdykoli přidat s jiným účtem v osobním nastavení.

10 --- DEDIKOVANÉ FOREX OBCHODNÍ SERVERY
Pro zajištění nejvyšší kvality služeb, poskytuje LiteForex tři skupiny vyhrazených serverů pro Virtuální, LITE a REAL obchody. Každý z forexových serverů má široký výběr datových center (přístupových bodů) po celém světě, které zajišťují nejrychlejší možné datové spojení zákaznického Forex obchodního terminálu k firemním forexovým obchodním serverům.

11 --- ZKUŠENÁ ZÁKAZNICKÁ PODPORA
Naše společnost poskytuje služby začínajícím forexovým obchodníkům s minimálními investicemi, stejně jako zkušeným forexovým profesionálům. Zaměstnáváme nejvíce zkušených forexových expertů a technického podpůrného personálu dostupného 24/5. Tato podpora je poskytována v anglickém a ruském jazyce.
Navíc máte u nás plnou podporu v českém či slovenském jazyce, kterému dobře a rychle porozumíte, což činí obchodování obchodníkům z těchto dvou zemí velmi atraktivní a bezpečné. Tato unikátní podpora zahrnuje i případnou pomoc s překladem pro oboustrannou komunikaci přímo s ústředím společnosti Straighthold Investment Group v angličtině nebo ruštině.
Nikdy nikomu nesdělujte své přístupové heslo k obchodním účtům ani bezpečnostní PIN!!! Výjimku tvoří maximálně vaše investorské heslo, které umožňuje jen náhled na váš účet nikoli jeho obchodování.
Nikdo z technické podpory nebude od vás obchodní přístupové heslo nebo PIN požadovat!!!

12 --- ŠIROKÉ MOŽNOSTI SPOLEČENSTVÍ
V rámci LiteForex je vybudována obchodní komunita, která především na fóru umožňuje široké možnosti komunikace. Fórum je rozděleno do několika částí a velmi pomáhá nejen začínajícím obchodníkům, kterým je věnována péče již v úplném začátku seznámení se s obchodováním Forexu. Je také zajištěna možnost prezentace svých obchodních zkušeností a výsledků, včetně možnosti poskytování obchodních příležitostí či obchodních signálů zdarma.

13 --- VELKÁ PÉČE O ZAČÍNAJÍCÍ OBCHODNÍKY
Začínajícím obchodníkům je věnována náležitá péče především v unikátním systému výukových videí, která názorně ukazují všechny důležité akce již od samého začátku zakládání účtu, vkládání peněz, seznámení se s obchodní platformou až po postupy pro práci s indikátory a obchodními systémy. Zároveň je možno využít i informací z fóra pro výuku vlastního obchodování.

14 --- MOŽNOST SNADNÉHO TESTOVÁNÍ STRATEGIÍ A PROGRAMOVÁNÍ
Speciálně účet LITEForex je k testům ideální v kombinaci s částí fóra, věnované speciálně programování platformy MetaTrader 4. Samotná platforma MT4 nabízí všechny vývojové prostředky pro práci se strategiemi a jsou poskytovány zdarma. Komunita obchodníků na fóru se této problematice věnuje přímo v českém nebo slovenském jazyce. Také naše video návody vám mohou pomoci k rychlé orientaci v této problematice.

15 --- VELKÉ VÝHODY ZALOŽENÍ ÚČTU S ČESKOU A SLOVENSKOU PODPOROU
Pokud použijete založení a otevření účtu z tohoto přímého odkazu je vám poskytována speciální podpora v českém a slovenském jazyce. Zároveň získáváte přístup k bonusovým materiálům, určených výhradně pro tyto české a slovenské obchodníky. Rovněž získáváte možnost přístupu do chráněných sekcí na fóru určeného jen pro ověřené obchodníky s českou a slovenskou podporou. Tato podpora je poskytována pro tyto registrované uživatele zcela ZDARMA. Rovněž získáváte bezplatnou možnost účastnit se soutěží o věcné nebo peněžité ceny. Na všechny registrace jsou poskytovány stejné výhody, jako například akce při otevírání nového účtu s přidáním procentuální hodnoty dle vkladu nebo třeba přidání 5 USD pro LITE účty a podobně. Tyto akce jsou vyhlašovány průběžně s různou platností a najdete je vždy v sekci Novinky a Akce .
Účet si můžete založit i přímo na centrále, ale vzdáváte se pak dobrovolně české a slovenské podpory, včetně možnosti účastnit se soutěží, neboť vás pak není možno spárovat s českou a slovenskou podporou.

Shledáte-li tyto výhody pro vás užitečné nebo důležité, založte si obchodní účet dle vašeho výběru a po vložení financí (už od 10 USD) můžete začít okamžitě obchodovat. Pokud si nejste jistí, jak účet založit, prohlédněte si naše video, kde vám ukážeme všechny potřebné kroky k založní účtu a vložení financí na účet. Pokud potřebujete, neváhejte napsat do fóra případně nás kontaktovat a pomůžeme vám s výběrem vhodného účtu případně jiným dotazem.

Máte-li již dříve založený účet přímo na centrále u společnosti Straighthold Investment Group a máte zájem o českou a slovenskou podporu nebo účast na soutěžích, kontaktujte nás.

Po založení LIVE účtu a vložení prvních financí nám pošlete mailem informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,pro spárování vašich údajů pro českou a slovenskou podporu.

Potřebujeme od vás poslat (pokud podporu nebudete požadovat ani se účastnit soutěží, není třeba nám tyto údaje posílat):
· Vaše jméno použité při registraci účtu
· Váš email použitý při registraci (bude sloužit i pro odeslání odpovědi s podporou)
· Číslo a typ (LITE, REAL nebo FLOATING) obchodního účtu
· Vaše registrované jméno (jestli jste se registrovali) na stránkách http://www.liteforex.cz
· a pokud jste registrování i na fóru http://forum.liteforex.cz pošlete i vaše jméno použité na tomto fóru. Obě registrace můžeme případně provést za vás.
· V případě nejasností bude pro ověření použito jen vaše investorské heslo, až na vyžádání podpory (případně můžete investorské heslo poslat přímo, ale není to většinou nutné).

Nikdy nám neposílejte vaše obchodní heslo nebo PIN. Po zpracování vašich údajů budete kontaktování přímo podporou, kde obdržíte všechny potřebné údaje o přístupu do vašich vyhrazených sekcí, abyste mohli plně využívat potenciálu, co vám česká a slovenská podpora může poskytnout.

*V případě nejasností, podnětů, nebo návrhů, nás neváhejte kontaktovat v příslušné části fóra.

Videonávod160x41 Get Flash Player

*V případě nejasností, podnětů, nebo návrhů, nás neváhejte kontaktovat v příslušné části fóra.

iconNa našich stránkách naleznete video návody pro začínající obchodníky v českém a slovenském jazyce. Video návody jsou svým rozsahem vytvářeny tak, aby i začínající obchodník porozuměl myšlence, která je mu prezentována a umožnili jsme tak všem se plnohodnotně zapojit do ziskového obchodování na Forexu. Každý video návod má ikonu čtverečku se čtyřmi obloučky, která vám rozšíří video na celou obrazovku, pro větší zobrazení, je to ona ikona vedle reproduktorku. Klávesa Escape (Esc) vrátí video do normálního módu. V případě, že něčemu nerozumíte navštivte naše fórum nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře či Podpory Live.

rulicka

Máme vytvořené fórum pro všechny uživatele Forexu, kteří mají zájem si rozvíjet vlastní znalosti. Případně na fóru je společná komunita lidí s různými zkušenostmi a každý může využívat této možnosti příjímání nových informací nebo naopak pomoci jiným s jejich problémem.
Na fóru je i uzavřená speciální sekce pro obchodníky s česko-slovenskou podporou, kteří se registrovali přes www.liteforex.cz Tito obchodníci mají k dispozici další ještě více cennější informace jako je: Podpora Live účtů, Vstupy pro obchody, Obchodní signály, Programování MT4, Skripty a indikátory

100 33

Při vložení financí na účet, dostáváte nevídaný kreditní bonus ve výši 10% vkládané částky, zcela zdarma. Například při vložení 300 USD dostáváte bonus 30 USD.
Rovněž získáváte bezplatnou možnost účastnit se soutěží o věcné nebo peněžité hodnoty.
Při založení LITEForex účtu získáváte bonus v podobě 5 USD.
Všechny akce platí vždy do odvolání a mohou být případně kdykoli zastaveny. Na aktuální probíhající akce se podívejte do sekce Novinky a Akce .

MENU

Přihlášení/registrace

follow me

Podpora Live

image

Cookies

Tyto webové stránky používají pouze nezbytné soubory cookies, pro zajištění správného zobrazení stránek. Více zde

Ideální testování a obchod

Účet skupiny LITEForex je vytvořen především pro začínající obchodníky, ale mohou ho využívat i zkušení obchodníci, především pokud chtějí automatizovaně testovat své nebo cizí obchodní systémy.

Hlavní výhoda LITEForex řízeného účtu je, že minimální potřebný vstupní vklad je jen 10 USD.

Při vložení financí na účet dostáváte nevídaný kreditní bonus až ve výši 30% vkládané částky, zcela zdarma.  

Rovněž získáváte bezplatnou možnost účastnit se soutěží o věcné nebo peněžité hodnoty. 

 

 

Hlavní výhody pro Vás

* Podpora v českém a slovenském jazyce
* Obchodování již od 10 USD
* Žádné poplatky za Forex obchodování
* Nepřekonatelné fixní BID a ASK spready
* Okamžitá Forexová exekuce
* Žádné ruční zásahy (Dealing desk)
* Nejlepší výběr Forexových účtů
* Rozsáhlá škála Forexových obchodních nástrojů
* Nejpopulárnější obchodní platforma
* Dedikované Forex obchodní servery
* Zkušená zákaznická podpora
* Široké možnosti společenství
* Velká péče o začínající obchodníky
* Speciální výukové videonávody
* Možnost snadného testování strategií a programování

Výhody naší podpory

Pokud použijete založení a otevření účtu z tohoto přímého odkazu je vám poskytována speciální podpora v českém a slovenském jazyce.

Zároveň získáváte přístup k bonusovým materiálům, určených výhradně pro tyto české a slovenské obchodníky.

Rovněž získáváte možnost přístupu do chráněných sekcí na fóru určeného jen pro ověřené obchodníky s českou a slovenskou podporou.

Tato podpora je poskytována pro tyto registrované uživatele zcela ZDARMA.


 

 

Provozní informace

Devizové obchodování na FOREX je velmi spekulativní a zahrnuje významné riziko ztráty.

Jakékoli údaje jsou poskytovány, tak jak jsou a slouží výhradně pro informační účely a nejsou určeny pro obchodní účely nebo rady.

Chyby a nepřesnosti vyhrazeny.

V případě, že vznikne rozpor, je vždy platná informace na hlavních stránkách firmy LiteForex .

Provozovatel české a slovenské podpory neposkytuje žádné přímé či nepřímé finanční služby a nemá přístup k financím klientů.